فرش ماشینی کد 1011/1

11,200,000تومان
تولیدکننده:فرش نگین مشهد
کد محصول: 1011078

توضیحات مختصر

فرش ماشینی نگین مشهد 1011/1, هشت رنگ است و رنگبندی است و رنگبندی های کرم, نقره ای و سرمه ای موجود می باشد, که از سری فرش های گل برجسته می باشد. فرش نگین مشهد کد 1011/1, هزار شانه و تراکم 300...

فرش ماشینی نگین مشهد 1011/1, هشت رنگ است و رنگبندی است و رنگبندی های کرم, نقره ای و سرمه ای موجود می باشد, که از سری فرش های گل برجسته می باشد. فرش نگین مشهد کد 1011/1, هزار شانه و تراکم 3000 می باشد و جنس نخ خاب فرش صد در صد اکریلیک می باشد که تولید شرکت بایر آلمان می باشد و طی فرآیند هیت ست در کارخانه نگین مشهد تولید می شود.  کارخانه فرش نگین مشهدبا پیاده سازی سیستم کنترل کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه در جهت رضایت مشتریان گام برمی دارد. نکته ای که در خرید فرش نگین مشهد باید به آن دقت نمود, رنگ فرش است؛ به این دلیل که رنگ های روشن فضا را بزرگتر نشان می دهند و رنگ های تیره مثل سرمه ایفضا را کوچک نشان می دهند.

این طرح از فرش نگین مشهد در سایز بندی های متفاوت در کارخانه نگین مشهد تولید می شود. برای آگاهی از موجودی سایزبندی این طرح, قالیچه ها, کناره ها و فرش های گرد و بیضی این طرح با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. فرش مارت با حذف هزینه های انبار داری و فروشگاه فیزیکی فرش را با حداقل قیمت به دست شما عزیزان می رساند و همواره رضایتو جلب اعتماد مشتری را هدف خود قرار داده است و خریدی آسان را برای شما فراهم آورده است. ارسال کلیه محصولات به صورت  رایگان می باشد و تا 36 ماه محصولات دارای ضمانت می باشند.

توضیحات
تراکم شانه در متر 1000
تراکم پود در متر 3000
تراکم گره در مترمربع 1000000
تعداد رنگ هشت رنگ
جنس نخ خاب اکریلیک هیت ست شده گل برجسته

لطفا نظر خود را ثبت کنید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب